Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2764088

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

    Józef Borzęcki


Ukończył szkołę w roku szkolnym 1968/1969 w zawodzie tokarz. Obecnie na emeryturze. Od 1985 roku szkoli dzieci i młodzież na różnych szczeblach rozgrywek w piłce nożnej. Trener Chemika Kędzierzyn – Koźle i Victorii Cisek (III liga).

„ Zawodnik KS „Start” Olesno, grał w latach 70 – tych XX wieku w klubie „Małapanew” Ozimek (II liga), a następnie w I ligowej Odrze Opole (sezon 1976 – 1977). Piłkaraską karierę zawodniczą zakończył w II – ligowej „Małejpanwi” Ozimek w 1980 roku. Olesno 1971/1972 w dolnym rzędzie drugi z prawej Józef Borzęcki.


 Odra Opole 1977r. Drugi od lewej strony w dolnym rzędzie Józef Borzęcki
Wspomina swoją szkołę: „Najbardziej z czasów szkolnych pamiętam nauczyciela wychowania fizycznego p. Kazimierza Rutkowskiego, który był osobą wszechstronnie przygotowaną i to samo chciał z nami osiągnąć. Robił z nami i siatkówkę, koszykówkę, a przede wszystkim gimnastykę. Myślę, że dobrze mnie przygotował do mojej przygody z piłką nożną. Nauczyciele ogólnie byli bardzo fajni i bardzo dobrze wspominam tamten czas.”

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl