Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2758713

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl
Bogdan Syrek


Ukończył szkołą w roku szkolnym 1987/1988 w zawodzie stolarz. Obecnie pracuje w Spółdzielni Inwalidów „Odrodzenie” w Oleśnie, gdzie pełni obowiązki przewodniczącego Rady Nadzorczej. Ponadto od 16.10.2014 roku pełni obowiązki przewodniczącego przy Zespole Szkół Zawodowych Komitetu Rodzicielskiego.


Wspomina swoją szkołę: „Gdy wracam wspomnieniami do lat spędzonych w szkole, pamiętam same dobre chwile. Rozpoczynając naukę jako kilkunastoletni chłopak, mający swoje marzenia, z nadzieją spoglądając w przyszłość, by zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności żeby stać się dojrzałym i odpowiedzialnym mężczyzną oraz  śmiało wejść w dorosłe życie. Spotkałem na swojej drodze wspaniałych pedagogów, którzy pomogli mi uzyskać odpowiedni poziom edukacji i nauczyli dokonywania odpowiednich wyborów w życiu. Dlatego mój syn Amadeusz podjął dalszą naukę w tej właśnie szkole. A ja zostałem wybrany na przewodniczącego Komitetu Rodzicielskiego. Powróciły wspomnienia z dawnych lat. Współpraca z panem dyrektorem mgr Horstem Chwałkiem to czysta przyjemność „ Dusza człowiek”. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i wszystkim polecam tę szkołę”.

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl