Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2769221

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

ZSZ na FacebookMarcin Brzenska


Ukończył szkołę w roku szkolnym 1995 / 1996 w zawodzie piekarz.

Obecnie prowadzi własna piekarnie „U Marcina” w Wysokiej, działa w stowarzyszeniu „Oleski Koszyk”.Wspomina swoja szkołę: „Moja dawna szkołę wspominam dobrze. Moją wychowawczynią w szkole była historia tej szkoły pani Maria Prandzioch. Była osobą wymagającą, ale przyniosło to dobre efekty. Nie myślałem nigdy, że po ukończeniu szkoły w zawodzie piekarz sam będę prowadził własna piekarnię. Moją specjalnością są bułki. Szkołę która sam kiedyś kończyłem, polecam przyszłym oleskim piekarzom.
Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl