Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2744133

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl


Waldemar Jeziorek

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1997/1998 w zawodzie murarz.

Obecnie prowadzi własna firmę budowlaną „Usługi Remontowo – Budowlane Waldemar Jeziorek” w Wysokiej.Wspomina swoją szkołę: „Szkołę wspominam dobrze, chętnie do niej chodziłem, nigdy nie miałem w niej żadnych problemów. W szkole miałem wysoką średnią ocen. Moim wychowawcą była pani Elżbieta Konieczko, była ostra, ale umiałem z nią wszystko załatwić. W klasie byłem przewodniczącym. W chwili obecnej sam kształcę uczniów w zawodzie murarz – mam ich już  5 wykształconych. Jeszcze w szkole zasadniczej marzyłem, żeby w przyszłości mieć własną firmę budowlaną, i to mi się udało. Zachęcam młodych ludzi i ich rodziców do kształcenia w szkole zasadniczej, bo oni są i będą potrzebni. Mają w przyszłości pewną pracę i utrzymanie siebie i swoich rodzin.

Młodym ludziom polecam moją dawna szkołę”.


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl