Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2757971

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Piotr Lodek

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1985/1986 w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.

Obecnie współtwórca i współwłaściciel Laboratorium Medycznego „Loma” w Oleśnie, ponadto założył i prowadzi Fundację non profit „Pro Diagnostic”, pomagając wyposażyć laboratoria medyczne w Afryce Zachodniej.


Wspomina swoją szkołę: „Musze powiedzieć, że szkołę wspominam bardzo miło, bardzo miło wspominam ludzi, z którymi często, do teraz mam z nimi kontakt. Widzę tych ludzi, nie wiem, czy przeszedłem obok kogoś nie wspominając go. Bardzo miło wspominam mojego wychowawcę – pana Kosmalę - który niestety nie jest już z nami. Na pewno tę szkołę bym polecił, skoro mam takie dobre, bardzo pozytywne, wymienione z niej doświadczenia. Taka szkoła to może być dobry start do dalszego życia, bardzo ciekawego i dalszego rozwoju. Jeżeli ktoś myśli,  że taka szkoła to już koniec rozwoju, to jest to bzdura, to jest dopiero początek”.Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl