Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2770661

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

ZSZ na Facebook


Krystian Szulc


Ukończył szkołę w roku szkolnym 1975/1976 w zawodzie mechanika obróbki skrawaniem. Obecnie  pracuje jako magazynier – sprzedawca w Spółdzielni Handlowej „Rolnik” w Oleśnie.


Wspomina swoją szkołę: „ Zawsze wspomnienia ze szkoły są idealne. Mieliśmy w klasie kilku rodziców, bo wychowawca jest jak rodzic – najpierw był p. Skuła Jerzy, potem była p. Krystyna Sońska, a ostatnim była pani Róża Ledwoń.  Z wszystkimi tymi osobami do dzisiaj mam bardzo dobre relacje. Czasami spotykamy się z kolegami z klasy – i odświętnie i na mieście. Miło wspominam z ławki szkolnej Janusza Sowiźrała, Lidwina Jeziorek, Adama Marka (nieżyjącego już – a siedziałem z nim w jednej ławce), Joachima Kusa. Miło wspominam też pozostałych moich kolegów. Moje dobre emocje zawsze z tym miejscem się kojarzą. Udzieliło się to mojemu najmłodszemu synowi Andrzejowi, który postanowił rozwijać swoje talenty w ZSZ im. Józefa Lompy w Oleśnie".


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl