Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2227061

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 114 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS

15.11.2012 w naszej szkole odbył się pierwszy etap Powiatowego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS. Do udziału w konkursie zgłosiło się 11 uczniów z klas:

IV eh, IV tb, IV ti, IV sk III tb oraz I c. Organizatorami etapu szkolnego były pedagog szkolny, mgr Wiesława Galus oraz pielęgniarka szkolna, pani Jolanta Zaciura. Zwycięzcami tego etapu zostali uczniowie:

I miejsce     -        Krystian Mrugała IV ti

II miejsce   -        Mateusz Parkitny IV tb

III miejsce  -        Aneta Jonek IV eh

Na etapie powiatowym, który odbył się 23.11.2012 w MDK w Oleśnie, naszą szkołę reprezentowali uczniowie  z klasy III tb Jan Mann oraz Mateusz Grzebiela, a także uczeń klasy I c Mateusz Lukasek. Organizatorem w/w etapu była Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Oleśnie, a sponsorem nagród Wydział Polityki Społecznej w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu. Po zakończeniu pracy nad arkuszami konkursowymi uczniowie wzięli udział w warsztatach, dotyczących profilaktyki uzależnień oraz HIV/AIDS, które poprowadziła pani Monika Witkowska – Kubas – specjalista terapii uzależnień. Całość zakończyła się happeningiem, który obejrzeli uczniowie z różnych szkół powiatu oleskiego. Naszą szkołę reprezentowała klasa I ih.

 

 


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl