Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2761633

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.plWaliczek Norbert

Absolwent Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnie z roku 1984 w zawodzie – mechanik maszyn rolniczych. Od ponad 25 – lat zawodowo jako funkcjonariusz pożarnictwa w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnych w Kluczborku, obecnie na stanowisku z-cy Dowódcy Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Kluczborku, a społecznie w środowisku Ochotniczych Straży Pożarnych – V-ce  Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP  oraz członek Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP.

 

„Wychowawcą tej wyjątkowo zgranej klasy „D” był Pan Stanisław Muszyński. Zawsze wspominam  te lata jako  jeden z najpiękniejszych  okresów  mojej młodości, gdzie było dużo śmiechu, żartów i dowcipów , a nauczyciele mieli duży autorytet wśród uczniów. Szczególnie miło wspominam nauczycieli:Stanisława Muszyńskiego , Horsta Chwałek i Jerzego Muszyńskiego, z którymi mam dobry kontakt do dziś. Jednocześnie  jestem bardzo wdzięczny całemu ówczesnemu gronu pedagogicznemu za wyśmienite przekazanie mi wiedzy i przygotowanie mnie do wejścia w  dorosłe  życie  .Nabyta wiedza i umiejętności pozwoliły mi kontynuować  dalszą edukację jeszcze w kilku szkołach, aby  móc ratować życie i mienie ludzkie w warunkach zagrożenia oraz pomagać ludziom w pokonywaniu problemów życia codziennego gdy pełniłem funkcję radnego Gminy Lasowice Wielkie w latach 1998 – 2006 , w tym kadencję jako  V-ce  Przewodniczący Rady Gminy

Mam nadzieję ,że szkoła nigdy nie zatraci swojego  wyjątkowego charakteru , a kolejni jej absolwenci będą  wstępować dobrze przygotowani w dorosłe życie .

Serdecznie  Wszystkich  Pozdrawiam .”

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl