Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2761578

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.plSebastian Jokiel

Absolwent szkoły z roku 2002, ukończył szkołę w zawodzie technik elektronik, obecnie pracuje jako nauczyciel katecheta w Zespole Szkół Zawodowych w Oleśnie i w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Oleśnie.


„Gdy wspominam moją szkołę średnią zawsze zaczynam od wspomnienia drogi do szkoły, która wiodła przez nasz piękny miejski park. Szkoła jawi mi się przede wszystkim w twarzach ludzi, którzy mnie otaczali, nauczycieli, którym bardzo wiele zawdzięczam i kolegów i koleżanek, z którymi spędzałem większość czasu.  Wybrałem Technikum Elektroniczne gdzie nauczyłem się „dobrze kombinować” lutownicą, na tokarkach także spawarką – to na warsztatach – i w końcu słowem, którym w swojej pracy posługuję się do dzisiaj. Tak wróciłem do swojej szkoły. Dziś, gdy chodzę po korytarzach „Mojej Szkoły”, gdy odbywają się zajęcia mam wrażenie że czas stanął w miejscu i czasem wydaje mi się, że znowu mam kilkanaście lat. Moja ulubiona sala nr 28 – zapach, światło, wspomnienia, mój najlepszy przyjaciel, pierwsze miłości, mój wychowawca pan  Tomasz Lupa – niezastąpiony, a to wszystko –bezcenne. Dziś jestem dumny z tego, że chodziłem do Zespołu Szkół im. Józefa Lompy. W „Mojej Szkole” – w pracy – jestem sobą, staram się przekazywać młodym ludziom wiedzę i być dla nich przykładem. Jestem szczęśliwym człowiekiem – jestem absolwentem i pracownikiem Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie”.


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl