Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 21 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2744105

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Klaudiusz Małek


Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1996, ukończył technikum mechaniczne.  Od roku 2002 r. radny Rady Miejskiej w Oleśnie z terenu Sowczyce, Łomnica i Kol. Łomnicka. Obecnie pełni również funkcję przewodniczącego komisji gospodarczej w Gminie Olesno. Wykonywany zawód: prawnik.


„Fajnie wspomnieć szkołę średnią, kolegów z klasy, nauczycieli – tych surowszych  i tych uśmiechniętych, szczególnie dobrze wspominam naszego wychowawcę Pana Jerzego Skułę. Swoje kroki zawodowe skierowałem w innym kierunku, ale to właśnie zdobyty w tej szkole szeroki spektrum wiedzy umożliwił mi realizację dalszych zainteresowań.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pedagogów, absolwentów i uczniów naszej szkoły”.


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl