Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2769365

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

ZSZ na Facebook

Krzysztof Krzymiński


Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 2000, ukończył szkołę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, a następnie technikum (2003) w  zawodzie technik mechanik, obecnie współwłaściciel Firmy Transportowej „KAMA” w Oleśnie.„Pobyt w szkole wspominam bardzo miło, tym bardziej, że uczęszczałem do niej przez 6 lat – najpierw 3 lata szkoły zasadniczej, potem 3 lata w technikum. Uważam, iż nabyta wiedza i praktyka przydaje mi się obecnie przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Z częścią mojej dawnej klasy utrzymuję w dalszym ciągu kontakty.

Pobyt w szkole był dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem, a zarazem kopalnią wiedzy – tej praktycznej i życiowej.

Wszystkim mogę tą szkołę polecić”.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl