Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2761642

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

                                                                 Wilhelm Wengel

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1979, ukończył szkołę w zawodzie mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych, obecnie jest nauczycielem – emerytem, prowadzi własną działalność gospodarczą w branży budowlano – sanitarnej, ponadto od 2006r. pełni obowiązki radnego gminy Radłów, gdzie sprawuje funkcje przewodniczącego Komisji Rewizyjnej i wiceprzewodniczącego Komisji Oświatowej.

 

„Jestem absolwentem ZSZ w Oleśnie, szkołę ukończyłem w 1979r. w zawodzie mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych, gdzie po  krótkiej przerwie wróciłem do pracy w Warsztatach Szkolnych jako mechanik maszyn. Od roku 1989 byłem nauczycielem praktycznej nauki zawodu. Za swoją pracę zostałem odznaczony przez Prezydenta RP Brązowym Krzyżem Zasługi. Od 2008r. jestem na emeryturze, ale nie rozstałem się z młodzieżą,  ponieważ prowadzę swoją działalność gospodarczą, gdzie w dalszym ciągu kształcę młodzież. Dużo czasu poświęcam na działalność społeczną, jestem jednym z założycieli Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Ligota Oleska, gdzie pełnię funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia, oraz działam w Społecznej Radzie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oleśnie. Szkołę jako były uczeń i jej były pracownik wspominam bardzo mile i sympatycznie, i mogę ja polecić uczniom z gimnazjów”.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl