Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2769223

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

ZSZ na Facebook

Zbiórka żywności w ramach akcji „Podziel się Posiłkiem - 2012”.

Zbiórka żywności w ramach akcji „Podziel się Posiłkiem - 2012”.

 

Wolontariusze Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy 28  i 29 września  już po raz trzeci uczestniczyli wspólnie z Bankiem Żywności w Opolu  w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności z siedzibą w Warszawie „Podziel się Posiłkiem”.

 

W tym roku Nasi Wolontariusze : Marlena Lizoń, Marzena Palmer, Małgorzata Braun, Andrea Wiendlocha, Justyna Miśta, Sabina Kaska, Agata Beker, Claudia Wolna, Patrycja Florczyk Sandra Nowak, Jolanta Jendrszczok, Dżesika Obłąk, Martyna Fronczek i Martyna Świtała uczennice technikum handlowego  oraz Wojciech Pownug i Mateusz Parkitny uczniowie klasy czwartej technikum budowlanego pod opieka pani Anety Ulbrich, Brygidy Lybery i pana Zygfryda Lukosika i Joachima Rataja.

zbierali żywność w następujących sklepach

- Sedal w Oleśnie przy ul. Słowackiego (piątek, sobota)

- Spółdzielnia PSS Społem z siedzibą w Oleśnie  przy ul. Kościuszki umożliwiła zbiórkę    
w kilku swoich placówkach (piątek, sobota)

- w sklepie przy ul. M. Curie Skłodowskiej,

- w sklepie „Lewiatan” przy ul. Częstochowskiej,

- oraz w Delikatesach na Rynku,

 

Uczniowie zebrali następujące ilości produktów:

 

- w sklepie SEDAL                            -   76,79 kg

- w trzech sklepach Społem               - 217,21 kg

 

W sumie nasi wolontariusze zebrali 294,0 kg artykułów spożywczych wśród których były kasza, makaron, mąka, ryż, cukier, olej, słodycze, konserwy mięsne i rybne, przetwory owocowe, mleko i napoje. Żywność  ta zostanie rozdzielona pomiędzy  uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnie.

 

Kierownictwu sklepów,

które udzieliły zgody na przeprowadzenie akcji

oraz wszystkim Darczyńcom

składamy gorące podziękowania

Pomimo wcześniejszego powiadomienia czytelników Kulis o tym że będziemy zbierali żywność w oleskich Biedronkach i przyzwoleniu kierownictwa sklepów we wtorek zostaliśmy powiadomieni że pani Kierownik Regionalna nie wyraziła zgody abyśmy zbierali. Dziwi nas, że taka firma jak Biedronka nie popiera Lokalnych Stowarzyszeń chcących przeprowadzić u nich zbiórkę a sprowadza je z innych miast.

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl