Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2758029

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Wojciech Motus

Absolwent Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnie z roku 1985, ukończył szkołę w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSZ w Oleśnie oraz współwłaściciel Centrum Ubezpieczeniowego „PEGAZ” w Oleśnie."W roku 1985 ukończyłem liceum zawodowe o specjalności mechanik obróbki skrawaniem - „Najdłuższy zawód świata" - żartowaliśmy w klasie. Były to najwspanialsze lata mojej edukacji i młodości. Wiele było śmiechu, żartów i dowcipów.

Zajęcia w szkole i praktyki na warsztatach szkolnych dały mi solidne podstawy do nauki na studiach technicznych. Dziękuję wszystkim nauczycielom oraz wychowawcom:  Panu Zdzisławowi Szychowskiemu i Pani Annie Krawczyk, która też jako nauczycielka języka polskiego, potrafiła „zmusić” mnie do przeczytania „Lalki” B. Prusa w 3 dni. Naprawdę świetna lektura, polecam wszystkim. Z chęcią przeniósłbym się w czasie, by przeżyć to jeszcze raz".

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl