Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2764083

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Józef Gallus

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1977, ukończył szkołę w zawodzie tokarz,   obecnie emerytowany nauczyciel zawodu pracujący nadal w ZSZ w Oleśnie oraz kościelny parafii p.w. Bożego Ciała w Oleśnie."W roku 1977 ukończyłem Zasadniczą Szkołę Zawodową w zawodzie tokarz. Nauka w tej szkole pozwoliła mi zdobyć nowe wiadomości i doświadczenia. Pracowali tutaj wspaniali, bardzo życzliwi nauczyciele, a nasza klasa była bardzo zgrana. W tamtych latach działały bardzo prężnie warsztaty szkolne, gdzie odbywaliśmy praktyczną naukę zawodu. Doświadczenia wyniesione z tej szkoły pozwoliły mi kontynuować dalszą naukę, a następnie podjąć pracę w szkole, gdzie się uczyłem. Jako absolwent polecam szkołę, do której też kiedyś uczęszczałem".


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl