Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2227063

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 119 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Finał Ogólnopolski w sztafetowych biegach przełajowych

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych z Olesna znowu sięgnęli po wysokie trofea. Dopiero niedawno zdobyli Mistrzostwo Województwa w biegach przełajowych, a już sięgnęli po kolejne zwycięstwo.

22 kwietnia w Łodzi rozegrany został Finał Ogólnopolski w sztafetowych biegach przełajowych. Organizatorem zawodów była Fundacja VENA SPORT i Łódzki Szkolny Związek Sportowy. W imprezie udział wzięło blisko 1000 uczestników z całej Polski, reprezentujące wszystkie województwa i wszystkie poziomy kształcenia. Impreza ma charakter cykliczny, a udział w niej mogą wziąć te drużyny , które zdobyły tytuły mistrzowskie w swoich województwach. Tym większe więc należą się gratulacje reprezentantom z Olesna. Drużyna w składzie: Dawid Kardynał, Sebastian Korzekwa, Sebastian Ledwig, Emanuel Lypp, Daniel Napieraj, Rafał Rabiński, Dawid Skorupa oraz Marek Wolny zajęła bardzo wysokie 5. miejsce w Polsce. Opiekunem i trenerem reprezentacji chłopców był pan Krzysztof Antonowicz.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl