Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2769009

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

ZSZ na Facebook

Czy w ZSZ im. Józefa Lompy w Oleśnie będzie drużyna Speed-ball?

23 września 2019r. do naszej szkoły zawitali najlepsi z najlepszych w Polsce w Speed-ballu, a mianowicie trenerka rudnickiego Speed-ballu Pani Katarzyna Pawlaczyk z dwoma sportowcami Magdaleną Matusiak (Mistrzyni Polski w grze singlowej w kat. U18, Mistrzyni Polski w grze singlowej w kat. OPEN) oraz Filipem Sukulskim.
Na IV Mistrzostwach Polski w seed-ballu, które odbyły się w Chełmnie rudnicka drużyna przywiozła koszyk medali, teraz chcą tą dyscyplinę sportu rozszerzyć na całym powiecie. Dyrektor ZSZ w Oleśnie Pan Horst Chwałek widząc chętnie uczestniczących w treningu swoich uczniów zapowiedział, że jeżeli zbierze się grupa chętnych do trenowania to sprzęt zostanie zakupiony. Zainteresowanie wśród uczniów i nauczycieli było duże.

zobacz zdjęcia>>>

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl