Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 22 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2746477

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Wycieczka integracyjna klas pierwszych Technikum nr 1 w Oleśnie

24 września cztery  klasy pierwsze Technikum nr 1 Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy, udały się wraz ze swoimi wychowawcami i opiekunami na pieszą wycieczkę do Starego Olesna. Celem wyjścia była integracja zespołów klasowych. Pogoda dopisała, a wspólne pieczenie kiełbasek i rozmowy w trakcie stały się pretekstem do zawierania bliższych znajomości. Młodzież miała okazję zwiedzić i poznać historię kościoła św. Anny podczas nagrania przygotowanego przez Panią Ewę Cichoń. Przytoczone legendy zebrane przez Józefa Lompę dały młodzieży dodatkową wiedzę na temat ich patrona szkoły, którego dokładną biografię poznają lekcjach języka polskiego. Młodzieży życzymy samych sukcesów w nowej szkole!

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl