Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2761447

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Plan zajęć Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych Klasa 3LO semestr VI

Plan zajęć  Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

Klasa 3LO                    semestr VI

Opiekun: J. Sykulska

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

I

15.02. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Matematyka

1

J. Sykulska

2

2

16.05 – 16.50

Matematyka

2

J. Sykulska

2

3

17.00 – 17.45

Matematyka

3

J. Sykulska

2

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki(p+r)

1

Aneta Edelman

16a

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki(p+r)

2

Aneta Edelman

16a

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki(p+r)

3

Aneta Edelman

16a

16 .02. 2019

Sobota

1

8.00 – 8.45

Język polski

1

B. Szymczak

19

2

8.45 – 9.30

Język polski

2

B. Szymczak

19

3

9.40 – 10.25

Język polski

3

B. Szymczak

19

4

10.25 – 11.10

Matematyka

4

J. Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Matematyka

5

J. Sykulska

2

6

12.05 – 12.50

Matematyka

6

J. Sykulska

2

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki(p+r)

4

Aneta Edelman

16a

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki(p+r)

5

Aneta Edelman

16a

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki(p+r)

6

Aneta Edelman

16a

10

15.25 – 16.10

Język niemiecki(p+r)

7

Aneta Edelman

16a

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

II

22. 02. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki(p+r)

8

Aneta Edelman

16a

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki(p+r)

9

Aneta Edelman

16a

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki(p+r)

10

Aneta Edelman

16a

4

17.45 – 18.30

Matematyka

7

J. Sykulska

2

5

18.40 – 19.25

Matematyka

8

J. Sykulska

2

6

19.25 – 20.10

Matematyka

9

J. Sykulska

2

23.02. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki(p+r)

11

Aneta Edelman

16a

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki(p+r)

12

Aneta Edelman

16a

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki(p+r)

13

Aneta Edelman

16a

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

1

M.  Zug

28

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

2

M.  Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

3

M.  Zug

28

7

13.00 – 13.45

Język polski

4

B. Szymczak

19

8

13.45 – 14.30

Język polski

5

B. Szymczak

19

9

14.40 – 15.25

Język polski

6

B. Szymczak

19

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

III

1  .03. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Geografia (r)

4

M.  Zug

28

2

16.05 – 16.50

Geografia (r)

5

M.  Zug

28

3

17.00 – 17.45

Geografia (r)

6

M.  Zug

28

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki(p+r)

14

Aneta Edelman

16a

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki(p+r)

15

Aneta Edelman

16a

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki(p+r)

16

Aneta Edelman

16a

2.03. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Geografia (r)

7

M.  Zug

28

2

8.45 – 9.30

Geografia (r)

8

M.  Zug

28

3

9.40 – 10.25

Geografia (r)

9

M.  Zug

28

4

10.25 – 11.10

Matematyka

10

J. Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Matematyka

11

J. Sykulska

2

6

12.05 – 12.50

Język polski

7

B. Szymczak

19

7

13.00 – 13.45

Język polski

8

B. Szymczak

19

8

13.45 – 14.30

Język polski

9

B. Szymczak

19

9

14.40 – 15.25

Język polski

10

B. Szymczak

19

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

IV

15.03. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki(p+r)

17

Aneta Edelman

16a

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki(p+r)

18

Aneta Edelman

16a

3

17.00 – 17.45

Geografia (r)

10

M.  Zug

28

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

11

M.  Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

12

M.  Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

13

M.  Zug

28

16.04. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki(p+r)

19

Aneta Edelman

16a

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki(p+r)

20

Aneta Edelman

16a

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki(p+r)

21

Aneta Edelman

16a

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

14

M.  Zug

28

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

15

M.  Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

16

M.  Zug

28

7

13.00 – 13.45

Język polski

12

J. Sykulska

2

8

13.45 – 14.30

Matematyka

13

J. Sykulska

2

9

14.40 – 15.25

Matematyka

14

J. Sykulska

2

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

V

29.03. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

11

B. Szymczak

19

2

16.05 – 16.50

Język polski

12

B. Szymczak

19

3

17.00 – 17.45

Język polski

13

B. Szymczak

19

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

17

M.  Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

18

M.  Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

19

M.  Zug

28

30.03. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Język polski

14

B. Szymczak

19

2

8.45 – 9.30

Język polski

15

B. Szymczak

19

3

9.40 – 10.25

Język polski

16

B. Szymczak

19

4

10.25 – 11.10

Matematyka

17

B. Szymczak

19

5

11.20 – 12.05

Matematyka

15

J. Sykulska

2

6

12.05 – 12.50

Matematyka

16

J. Sykulska

2

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

20

M.  Zug

28

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki(p+r)

22

Aneta Edelman

16a

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki(p+r)

23

Aneta Edelman

16a

10

15.25 – 16.10

Język niemiecki(p+r)

24

Aneta Edelman

16a

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VI

5.04. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki(p+r)

25

Aneta Edelman

16a

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki(p+r)

26

Aneta Edelman

16a

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki(p+r)

27

Aneta Edelman

16a

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki(p+r)

28

Aneta Edelman

16a

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki(p+r)

29

Aneta Edelman

16a

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki(p+r)

30

Aneta Edelman

16a

6.04. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Język polski

18

B. Szymczak

19

2

8.45 – 9.30

Język polski

19

B. Szymczak

19

3

9.40 – 10.25

Język polski

20

B. Szymczak

19

4

10.25 – 11.10

 

 

 

 

5

11.20 – 12.05

 

 

 

 

6

12.05 – 12.50

 

 

 

 

7

13.00 – 13.45

 

 

 

 

8

13.45 – 14.30

 

 

 

 

9

14.40 – 15.25

 

 

 

 

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl