Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Olga

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2666096

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Plan zajęć Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych Klasa 2LO semestr IV

Plan zajęć  Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

Klasa 2LO                    semestr IV

Opiekun: R. Jerka

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

I

15.02. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

1

Renata Jerka

10

2

16.05 – 16.50

Język polski

2

Renata Jerka

10

3

17.00 – 17.45

Język polski

3

Renata Jerka

10

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

1

Urszula Marciniszyn

29

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

2

Urszula Marciniszyn

29

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

3

Urszula Marciniszyn

29

16 .02. 2019

Sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

1

Katarzyna Tatarowicz

3

2

8.45 – 9.30

Matematyka

2

Katarzyna Tatarowicz

3

3

9.40 – 10.25

Matematyka

3

Katarzyna Tatarowicz

3

4

10.25 – 11.10

Język polski

4

Renata Jerka

10

5

11.20 – 12.05

Język polski

5

Renata Jerka

10

6

12.05 – 12.50

Język polski

6

Renata Jerka

10

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

4

Urszula Marciniszyn

29

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

5

Urszula Marciniszyn

29

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

6

Urszula Marciniszyn

29

10

15.25 – 16.10

Język niemiecki (p+r)

7

Urszula Marciniszyn

29

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

II

22. 02. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Matematyka

4

Katarzyna Tatarowicz

3

2

16.05 – 16.50

Matematyka

5

Katarzyna Tatarowicz

3

3

17.00 – 17.45

Matematyka

6

Katarzyna Tatarowicz

3

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

1

M.  Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

2

M.  Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

3

M.  Zug

28

23.02. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki (p+r)

8

Urszula Marciniszyn

29

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki (p+r)

9

Urszula Marciniszyn

29

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki (p+r)

10

Urszula Marciniszyn

29

4

10.25 – 11.10

Język polski

7

Renata Jerka

10

5

11.20 – 12.05

Język polski

8

Renata Jerka

10

6

12.05 – 12.50

Język polski

9

Renata Jerka

10

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

4

M.  Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

5

M.  Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

6

M.  Zug

28

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

III

1.03. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

10

Renata Jerka

10

2

16.05 – 16.50

Język polski

11

Renata Jerka

10

3

17.00 – 17.45

Język polski

12

Renata Jerka

10

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

11

Urszula Marciniszyn

29

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

12

Urszula Marciniszyn

29

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

13

Urszula Marciniszyn

29

2.03. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki (p+r)

14

Urszula Marciniszyn

29

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki (p+r)

15

Urszula Marciniszyn

29

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki (p+r)

16

Urszula Marciniszyn

29

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

7

M.  Zug

28

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

8

M.  Zug

28

6

12.05 – 12.50

Matematyka

7

Katarzyna Tatarowicz

3

7

13.00 – 13.45

Matematyka

8

Katarzyna Tatarowicz

3

8

13.45 – 14.30

Matematyka

9

Katarzyna Tatarowicz

3

9

14.40 – 15.25

Matematyka

10

Katarzyna Tatarowicz

3

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

IV

15.03. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

17

Urszula Marciniszyn

29

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

18

Urszula Marciniszyn

29

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

19

Urszula Marciniszyn

29

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

20

Urszula Marciniszyn

29

5

18.40 – 19.25

Matematyka

11

Katarzyna Tatarowicz

3

6

19.25 – 20.10

Matematyka

12

Katarzyna Tatarowicz

3

16.04. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Geografia (r)

9

M.  Zug

28

2

8.45 – 9.30

Geografia (r)

10

M.  Zug

28

3

9.40 – 10.25

Geografia (r)

11

M.  Zug

28

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

21

Urszula Marciniszyn

29

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

22

Urszula Marciniszyn

29

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

23

Urszula Marciniszyn

29

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

24

Urszula Marciniszyn

29

8

13.45 – 14.30

Język polski

13

Renata Jerka

10

9

14.40 – 15.25

Język polski

14

Renata Jerka

10

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

V

29.03. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Geografia (r)

12

M.  Zug

28

2

16.05 – 16.50

Geografia (r)

13

M.  Zug

28

3

17.00 – 17.45

Geografia (r)

14

M.  Zug

28

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

25

Urszula Marciniszyn

29

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

26

Urszula Marciniszyn

29

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

27

Urszula Marciniszyn

29

30.03. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

13

Katarzyna Tatarowicz

3

2

8.45 – 9.30

Matematyka

14

Katarzyna Tatarowicz

3

3

9.40 – 10.25

Matematyka

15

Katarzyna Tatarowicz

3

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

28

Urszula Marciniszyn

29

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

29

Urszula Marciniszyn

29

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

30

Urszula Marciniszyn

29

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

31

Urszula Marciniszyn

29

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

15

M.  Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

16

M.  Zug

28

10

15.25 – 16.10

Geografia (r)

17

M.  Zug

28

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VI

5.04. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

15

Renata Jerka

10

2

16.05 – 16.50

Język polski

16

Renata Jerka

10

3

17.00 – 17.45

Język polski

17

Renata Jerka

10

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

18

M.  Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

19

M.  Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

20

M.  Zug

28

6.04. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki (p+r)

32

Urszula Marciniszyn

29

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki (p+r)

33

Urszula Marciniszyn

29

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki (p+r)

34

Urszula Marciniszyn

29

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

35

Urszula Marciniszyn

29

5

11.20 – 12.05

Matematyka

16

Katarzyna Tatarowicz

3

6

12.05 – 12.50

Matematyka

17

Katarzyna Tatarowicz

3

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

21

M.  Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

22

M.  Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

23

M.  Zug

28

10

15.25 – 16.10

Geografia (r)

24

M.  Zug

28

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VII

12.04. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Matematyka

18

Katarzyna Tatarowicz

3

2

16.05 – 16.50

Matematyka

19

Katarzyna Tatarowicz

3

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

36

Urszula Marciniszyn

29

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

37

Urszula Marciniszyn

29

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

38

Urszula Marciniszyn

29

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

39

Urszula Marciniszyn

29

13.04. 2018

sobota

1

8.00 – 8.45

Język polski

18

Renata Jerka

10

2

8.45 – 9.30

Język polski

19

Renata Jerka

10

3

9.40 – 10.25

Język polski

20

Renata Jerka

10

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

25

M.  Zug

28

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

26

M.  Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

27

M.  Zug

28

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

40

Urszula Marciniszyn

29

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

41

Urszula Marciniszyn

29

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

42

Urszula Marciniszyn

29

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VIII

10.05. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

43

Urszula Marciniszyn

29

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

44

Urszula Marciniszyn

29

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

45

Urszula Marciniszyn

29

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

28

M.  Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

29

M.  Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

30

M.  Zug

28

11.05. 2019 sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

20

Katarzyna Tatarowicz

3

2

8.45 – 9.30

Matematyka

21

Katarzyna Tatarowicz

3

3

9.40 – 10.25

Matematyka

22

Katarzyna Tatarowicz

3

4

10.25 – 11.10

Matematyka

23

Katarzyna Tatarowicz

3

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

31

M.  Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

32

M.  Zug

28

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

33

M.  Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

34

M.  Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

35

M.  Zug

28

10

15.25 – 16.10

Geografia (r)

36

M.  Zug

28

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

IX

17.05. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Matematyka

24

Katarzyna Tatarowicz

3

2

16.05 – 16.50

Matematyka

25

Katarzyna Tatarowicz

3

3

17.00 – 17.45

Matematyka

26

Katarzyna Tatarowicz

3

4

17.45 – 18.30

Język polski

21

Renata Jerka

10

5

18.40 – 19.25

Język polski

22

Renata Jerka

10

6

19.25 – 20.10

Język polski

23

Renata Jerka

10

18.05. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Geografia (r)

37

M.  Zug

28

2

8.45 – 9.30

Geografia (r)

38

M.  Zug

28

3

9.40 – 10.25

Geografia (r)

39

M.  Zug

28

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

40

M.  Zug

28

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

46

Urszula Marciniszyn

29

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

47

Urszula Marciniszyn

29

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

48

Urszula Marciniszyn

29

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

49

Urszula Marciniszyn

29

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

50

Urszula Marciniszyn

29

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

X

24.05. 2019 piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

24

Renata Jerka

10

2

16.05 – 16.50

Język polski

25

Renata Jerka

10

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

51

Urszula Marciniszyn

29

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

52

Urszula Marciniszyn

29

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

53

Urszula Marciniszyn

29

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

54

Urszula Marciniszyn

29

25.05. 2019

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

27

Katarzyna Tatarowicz

3

2

8.45 – 9.30

Matematyka

28

Katarzyna Tatarowicz

3

3

9.40 – 10.25

Matematyka

29

Katarzyna Tatarowicz

3

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

55

Urszula Marciniszyn

29

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

56

Urszula Marciniszyn

29

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

57

Urszula Marciniszyn

29

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

58

Urszula Marciniszyn

29

8

13.45 – 14.30

 

 

 

 

9

14.40 – 15.25

 

 

 

 

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl