Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 17 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2660944

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Dzień Babci i Dziadka w Złotych Borkach

W ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu 10 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami p. Joanną Bryłą i p. Sebastianem Jokielem udało się do Rezydencji dla Seniorów „Złote Borki” w Borkach Małych. Uczniowie przygotowali i przedstawili koncert kolęd, które z pewnością pozwoliły seniorom jeszcze raz przeżyć świąteczną atmosferę, natchnęły też nadzieją i optymizmem. Starość to trudny etap życia, do którego każdy z nas nieuchronnie zmierza. Młodzi ludzie biorąc udział w tego typu spotkaniach uczą się pokory, zrozumienia i szacunku  dla ludzi schorowanych i w podeszłym wieku. Nasi wolontariusze zostali bardzo ciepło przyjęci przez właścicielkę pensjonatu p. Bożenę Magierę. Oprócz kolęd, laurek, okazanej życzliwości i dobrego słowa młodzież poczęstowała również seniorów ciastem upieczonym przez naszych kucharzy.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl