Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 17 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2660986

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Uczennice i uczniowie z klasy II kh odwiedzili Warsztat Terapii Zajęciowej w Oleśnie

13 i 17 grudnia 2018 r. uczennice i uczniowie z klasy II kh odwiedzili Warsztat Terapii Zajęciowej w Oleśnie. WTZ jest placówką, której zadaniem jest rehabilitacja społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych, niezdolnych do podjęcia pracy. Dzięki temu osoby te, na miarę indywidualnych możliwości,  maja możliwość ogólnego rozwoju i poprawy sprawności niezbędnych do prowadzenia niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia. Młodzież  została zaproszona do wykonania różnych zadań w pracowniach znajdujących się na terenie oleskiego WTZ, tj. pracowni ceramicznej, rękodzieła artystycznego, aktywizacji manualnej, stolarskiej, informatycznej. Przed rozpoczęciem pracy na poszczególnych stanowiskach uczniowie zostali oprowadzona po całej placówce.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl