Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 20 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2742605

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Zbiórka Żywności

Zbiórka żywności dla dzieci w Domu Dziecka w Sowczycach
i Potrzebujących Ludzi.


11 grudnia tego roku trzy grupy wolontariuszy z "Klubu 8" zbierali żywność dla potrzebujących w oleskich sklepach min. Rolnik, Globus, ABC, Sami Swoi. W ciągu siedmiu godzin zebrali bardzo dużo artykułów spożywczych oraz słodyczy. Ludzie bardzo chętnie kupowali produkty i wrzucali je do "Kosza Obfitości". Wolontariuszy bardzo cieszyły słowa "Jestem z Was dumna, że to robicie", "Na taki cel nie można żałować pieniędzy".
Z zebranych artykułów wolontariusze z pomocą opiekuna p. Ewy Bebłot przygotowali paczki. Paczki zostaną rozdane Dzieciom z Domu Dziecka - Sowczyce. Nasi wolontariusze nie zapomnieli także o ubogich ludziach, dla nich zrobiono 10 paczek.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl