Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 17 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2660989

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Spotkanie Jasełkowe

Tradycyjnie już przed świętami uczniowie, nauczyciele i pracownicy ZSZ w Oleśnie spotykają się na szkolnym przedstawieniu jasełkowym. 20 grudnia, w dużej Sali Miejskiego Domu Kultury mieliśmy okazję podziwiać przedstawienie przygotowane pod kierunkiem pań Urszuli Marciniszyn, Grażyny Chlebowskiej oraz pana Sebastiana Jokiela. Uwspółcześniona historia, z aniołami, pasterzami, trzema królami, Herodem i śmiercią, dostarczyła widzom dużo radości, ale też w humorystyczny i umoralniający zarazem sposób wprowadziła w atmosferę zbliżających się świąt. Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć również  przepięknych kolęd i pastorałek, które  chwytały za serce i pozytywnie nastrajały. Była to też okazja do tego, aby przyjrzeć się  talentowi aktorskiemu i wokalnemu naszych uczniów. W śpiewanie i aranżację kolęd włączyli się również nasi nauczyciele pani Aneta Hunko i pan Zygfryd Lukosik.  Spotkanie jasełkowe było także okazją do rozstrzygnięcia  konkursu balonowego, który był jednym z elementów obchodów Święta Odzyskania Niepodległości.  I  miejsce zdobył  uczeń  klasy Iti Michał Połowniak, którego balon znaleziono w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego, II miejsce uczeń z tej samej klasy Kacper Korzekwa, jego balon doleciał do miejscowości Grudna(gmina Szczerców, powiat Bełchatów) i III miejsce Mateusz Fronczek z klasy Ib, jego balon z kolei odnaleziono w miejscowości Zagrodniki (gmina Rusiec, powiat Bełchatów).  Podobnie jak w latach ubiegłych wręczone zostały także stypendia przyznawane przez Stowarzyszenie Przyjaciół ZSZ. W tym roku za szczególne osiągnięcia stypendium otrzymała  uczennica z  2 klasy  szkoły branżowej Marcelina Mrugalla oraz uczeń z  III klasy technikum informatycznego  Marek Sigmund.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl