Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 17 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2660977

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Stypendysta

28 listopada w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów prestiżowego Stypendium Prezesa Rady Ministrów.  Dyplomy wręczał opolski kurator oświaty pan Michał Siek. Wśród 94 najzdolniejszych uczniów z województwa opolskiego znalazł się również uczeń Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnie- Kamil Chwalczyk.  Kamil jest tegorocznym maturzystą, uczy się w zawodzie technik elektryk. Jak sam mówi uczenie się nie jest dla niego żadnym przymusem, robi to chętnie odnosząc przy okazji znaczące sukcesy, na co dowodem są konkursy matematyczne czy elektryczno-techniczne. W ostatnim czasie zakwalifikował się do II wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy Technicznej. W wolnym czasie zajmuje się motoryzacją, dużo czasu poświęcił na odrestaurowanie swojego samochodu-fiata 126p oraz motoroweru, na którym przejechał większość województwa opolskiego. Jego pasją są również wycieczki rowerowe oraz wędrówki  górskie. Wakacje spędza na zdobywaniu kolejnych, wymarzonych szczytów. Jak każdy młody człowiek lubi się dobrze bawić w gronie swoich przyjaciół. Po ukończeniu szkoły i uzyskaniu świadectwa dojrzałości planuje rozpocząć studia na kierunku elektrycznym, a później otworzyć własną firmę. Kamilowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl