Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2628052

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Podsumowanie jubileuszowego etapu okręgowego XV edycji Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie ph. „Młoda Krew Ratuje Życie”.

7 września b.r.  w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się podsumowanie jubileuszowego etapu okręgowego XV edycji Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie ph. „Młoda Krew Ratuje Życie”. W uroczystości wzięli udział uczniowie Katarzyna Witek z kl. IV kh - krwiodawca, Marek Sigmunt - twórca prezentacji o krwiodawstwie w naszej szkole, dyrektor Horst Chwałek oraz Andrzej Suder - koordynator krwiodawstwa w ZSZ im. J. Lompy w Oleśnie . Nasza szkoła została sklasyfikowana w trzech kategoriach turnieju. w ilości oddanej krwi na 10 miejscu, w ilości krwi oddanej na jednego pełnoletniego ucznia na 9 miejscu i w promocji krwiodawstwa na miejscu 3. W uznaniu pracy na rzecz honorowego krwiodawstwa  szkoła otrzymała  dyplom, puchar oraz nagrody rzeczowe. Udział delegacji w święcie krwiodawców został podkreślony banerem  z hasłem naszych akcji " Oddaj krew zostań bohaterem" oraz wypiekami naszych kucharzy, które cieszyły się wielkim uznaniem.
zapraszamy na najbliższą akcje 2 października od 9:00.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl