Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2227065

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 129 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Tenis stołowy

W dniu 11.01.2012 w nowej hali sportowej w Gorzowie Śląskim odbyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym indywidualnym. Nasi uczniowie  w składzie: Damian Kaczmarzyk 4tb,Kamil Kucharczyk 4tb, Daniel Napieraj 4tb i Mateusz Wiśniewski 3a zdobyli ogólnie I miejsce. A uczeń klasy 4tb D. Kaczmarzyk po raz czwarty z rzędu indywidualnie został  Mistrzem Powiatu oleskiego. Kamil Kucharczyk zajął 5 miejsce i tym samym wspólnie  ze swoim kolegą z klasy awansowali do półfinału wojewódzkiego, który odbył  się 9.02.2012 również w Gorzowie Śląskim. Tam 1 miejsce i awans do finału wojewódzkiego wywalczył D.Kaczmarzyk a K.Kucharczyk znowu z piątego miejsca wszedł również do tegoż finału. Zawody te odbyły się 22.02. 2012 w Gorzowie Śląskim i tutaj konkurencja była niesamowicie mocna , gdyż przyjechała cała czołówka zawodników z całej Opolszczyzny. Można dodać, że pierwszych ośmiu zawodników pojedynki były bardzo wyrównanei prawie zawsze  kończyły się po pięciosetowej walce. Damian Kaczmarzyk po minimalnej przegranej 2:3 w setach w półfinale z późniejszym zwycięzcą tego turnieju ostatecznie zajął bardzo dobre 5 miejsce.

Opiekunem naszych zawodników był nauczyciel w-f Lesław Kaliciak.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl