Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2227063

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Halowa piłka nożna

Nasza szkoła po raz drugi z rzędu wystąpi w finale wojewódzkim w halowej piłce nożnej.W roku szkolnym 2010/2011 Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnie wywalczył wicemistrzostwo województwa szkół średnich. W tym roku szkolnym nasza szkoła znów znalazła się wśród czterech najlepszych drużyn które będą walczyć o tytuł mistrza województwa w halowej piłce nożnej. Po zakończeniu rozgrywek halowych,nasza szkoła będzie kontynuowała zmagania na boiskach trawiastych,gdzie po zwycięstwie w powiecie i w ćwierćfinale wojewódzkim, nasza szkoła będzie uczestniczyć w półfinale wojewódzkim. W  skład drużyny wchodzą: Dawid Bator,Adrian Jaroń,Bartłomiej Gała,Adrian Bartyla, Damian Matysiok, Dominik Riemann, Michał Kwapis, Kamil Oboza, Adam Deja, Szymon Mikołajczyk, Marek Grabas, Mateusz Włóka, Marcin Pawełczyk, Daniel Klonowski.


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl