Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2227064

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Turniej piłki siatkowej

Dnia 24.02.2012r. w Zespole Szkół Zawodowych odbył się turniej piłki siatkowej chłopców o Mistrzostwo Szkoły. W turnieju tym wzięło udział 14 zespołów klasowych. Do ścisłego finału awansowały trzy klasy technikum budowlanego: Itb, IIItb i IVtb. W bezpośredniej walce pomiędzy tymi klasami najlepsza okazała się klasa Itb, na drugim miejscu turniej ukończyła klasa IVtb a na trzecim klasa IIItb.

Mistrzowie SzkołyMistrzowie szkoły grali w składzie: Małek Kornel, Konieczko Tomasz, Urbaniak Mateusz, Dudek Przemysław, Drab Grzegorz, Nowak Arkadiusz i Bator Dawid.Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl