Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2227065

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Zawody pływackie

W ubiegły czwartek 15 marca 2012 na pływalni „Delfin” w Dobrodzieniu odbyły się zawody szkół średnich powiatu oleskiego w pływaniu. Uczniowie i uczennice naszej szkoły pływali we wszystkich stylach tj. stylu klasycznym, dowolnym i grzbietowym. Dziewczęta miały do przepłynięcia dystans 25m natomiast chłopcy 50m. Dziewczęta niestety nie poradziły sobie z konkurencją, natomiast nasi chłopcy w ogólnej klasyfikacji uplasowali się na II miejscu. Bezkonkurencyjny okazał się Patryk Ślusarczyk z klasy II eh, który zdeklasował rywali i zdecydowanie wygrał w stylu dowolnym. Dwóch pozostałych uczniów Sebastian Segeth (kl. III Ti) oraz Mateusz Robok (kl. III eh) zajęli kolejno III  i IV miejsce w stylu klasycznym. Sztafeta naszych chłopców (3x50 m) w składzie Pokorski Jakub (kl.II a)- Segeth Sebastian- Ślusarczyk Patryk, zajęła również II miejsce. W drużynie chłopców pływał również Rafał Sabok z kl. III ti.

Drużynę dziewczyn reprezentowały: Weronika Bensz (kl. Ib), Sylwia Żyta (kl. Ib), Marlena Brückner (kl. Ib), Martyna Fronczek (kl. II eh) oraz rezerwa: Patrycja Brzenska (kl.I b) i Dorota Bartyla (kl.II ik).Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl