Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2440098

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Dzień Kobiet w „Złotych Borkach”

Z okazji Dnia Kobiet 8 marca w ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu 20 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami p. Joanną Bryłą i p. Patrycją Prukop udało się do Rezydencji dla Seniorów „Złote Borki” w Borkach Małych. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, a właścicielka pensjonatu p. Bożena Magiera opowiedziała o funkcjonowaniu ośrodka. Następnie młodzież przedstawiła przygotowany na tę okazję krótki program artystyczny, złożyła seniorkom życzenia i wręczyła drobne upominki. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbiórki pieniędzy, które przeznaczyliśmy na zakup kwiatów.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl