Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2440090

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Bal karnawałowy

12.01.2018 r., samym środku karnawału uczennice naszej szkoły, całkowicie bezinteresownie,  wzięły udział  w balu karnawałowym przygotowanym dla przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 3 w Oleśnie.  Dziewczyny z 2kh: Melania Lizoń, Natalia Franke, Magda Szewczyk, Martyna Blozik, Agnieszka Jonek, Karolina Imiełowska, Sandra Augustyniok i Kinga Kozan przebrane w kolorowe, bajkowe  stroje udały się na zaproszenie pani dyrektor Ewy Orzeszyny do grupy przesympatycznych przedszkolaków, aby zabawić maluchy i uatrakcyjnić im ten jakże wyjątkowy dla nich dzień. Dziewczyny zabawiały małych podopiecznych „Bajkowej Trójeczki” wspólnym tańcem i udziałem w konkursach inicjowanych przez animatorów z Akademii Twórczej Zabawy „ A Kuku!”.  Przedszkolny bal przebierańców pokazał, że  różnica wieku w sytuacji zabawy nie ma znaczenia, a  dziewczynom  największą  radość i satysfakcję sprawiła radość i uśmiech na buziach maluchów.

zobacz zdjęcia >>>

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl