Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2227064

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 124 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Konkurs o patronie szkoły

Konkurs o patronie szkoły

 

 Tradycją już jest, że uczniowie klas pierwszych ZSZ w Oleśnie, rozpoczynając naukę w nowej szkole ,na pierwszych lekcjach języka polskiego zapoznają się z sylwetką patrona szkoły Józefa Lompy.  Ten cykl kilku lekcji kończy się zawsze konkursem, pozwalającym wyłonić uczniów, którzy najlepiej przyswoili wiedzę na temat życia i twórczości patrona szkoły. W tym roku szkolnym laureaci w drugim etapie przystąpili do wykonania kalendarzy, prezentujących sylwetkę Lompy. Wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością, ale jury uznało, że najlepszą pracę wykonali uczniowie klasy I A: Dawid Hauk, Damian Huć  i Mateusz Karbowiecki. Specjalne wyróżnienie zdobyli również uczniowie klasy ITB: Klaudia Bonk, Damian Wieczorek, Dawid Wieczorek i Marek Nowak. Najlepszy kalendarz będzie ozdobą w gabinecie dyrektora szkoły. Nagrody książkowe dla laureatów ufundował Komitet Rodzicielski, zaś pamiątkowe gadżety dla wyróżnionych Starostwo Powiatowe.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl