Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Projekty - 2017


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2227065

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Konkurs Wiedzy o Żywieniu

05.03.2012 laureaci etapu szkolnego, uczniowie klasy III sk: Alicja Pietrzak, Małgorzata Pilakowska oraz Michał Kwapis wzięli udział w etapie rejonowym II Rejonowego Konkursu Wiedzy o Żywieniu, którego organizatorem był Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku. Uczniowie naszej szkoły musieli wykazać się wiedzą z zakresu istniejących zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia, oraz zasad zdrowego stylu życia, a w szczególności: a. zasad higieny osobistej; b. zasad zdrowego żywienia; c. znajomość uwarunkowań zdrowia człowieka ; d. profilaktyki uzależnień (od nikotyny, alkoholu i narkotyków); e. zapobiegania chorobom zakaźnym i cywilizacyjnym; f. zagadnień z zakresu: "chemia wspomaga nasze zdrowie, chemia w kuchni". W kategorii szkół ponadgimnazjalnych Alicja Pietrzak zajęła II miejsce, natomiast Michał Kwapis III. Nauczycielem przygotowującym reprezentantów naszej szkoły była pani Magdalena Piastowska.

Laureatom serdecznie gratulujemy!
Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl