Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2769041

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Janusz Pietrzak


Janusz Pietrzak


Ukończył  szkołę w roku szkolnym  1990/1991 w  zawodzie  mechanika pojazdów samochodowych.

Obecnie  : prowadzi z sukcesami własną firmę transportową  „Pietrzak Express” .
Wspomina swoją szkołę :  „Szkołę ukończyłem w 1991r. w zawodzie mechanika samochodowego. Lata spędzone w Zespole Szkół Zawodowych wspominam z ogromnym sentymentem. Często w prywatnych rozmowach powraca temat młodzieńczych lat spędzonych w szkole, przywołując wspomnienia kolegów, koleżanek, z którymi przeżyło się wiele wspaniałych chwil i przygód. Oczywiście w czasie tych wspomnień nie może zabraknąć również nauczycieli, których pamiętam i cenię do dzisiaj. Mój wychowawca i najbliższy sąsiad w czasach szkoły Pan Jan Kania miał mnie na oku cały czas. W odróżnieniu od większości kolegów bezstresowo wspominam matematykę z Panią Marią Prandzioch.

Jak szkoła zawodowa, to wiele wspomnień wiąże się z praktyką zawodową, którą miałem      w Gronowicach u Pana Kubicy, wspaniałego fachowca i surowego Majstra. Do dzisiaj utrzymuję wiele kontaktów z kolegami, koleżankami, a także nauczycielami szkoły.                 Są to kontakty zawodowe, jak również prywatne. Z wieloma absolwentami Naszej Szkoły współpracuję zawodowo na co dzień, prowadząc firmę transportową i muszę przyznać,         że wspólne „korzenie” ułatwiają kontakt.

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl