Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2763679

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Andrzej Jagodziński – polski pianista jazzowy. Ze swoim trio wygrał w 1979 konkurs Old Jazz Meeting "Złota Tarka". 1993 za płytę Chopin otrzymał nagrodę Fryderyka za najlepszą płytę jazzową. Koncertował niemal na całym świecie biorąc udział między innymi w Jazz Yatra - Bombay, Ost-West Nurnberg, Jazz in Europe-Paris, Skane Festivalen in Malmo, Edinburgh Art Festival, Ankara Music Festival, Leverkusener Jazz Tage oraz Istanbul International Festival.
Od 1987 jest stałym akompaniatorem Ewy Bem.


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl