Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2759408

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Ranking frekwencji - Informacje ogólne

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie!

Od początku roku szkolnego prowadzimy w naszej szkole ranking frekwencji. Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku co miesiąc będziemy wybierać jedną klasę z zasadniczej szkoły zawodowej i jedną klasę z technikum, która będzie miała najwyższy procent obecności na zajęciach w danym miesiącu. Klasy te zostaną nagrodzone jednym Dniem Immunitetu Uczniowskiego, tzn. dniem bez pytania, kartkówek i sprawdzianów. Na koniec roku szkolnego klasa o najwyższej całorocznej frekwencji zostanie nagrodzona jeszcze jedną niespodzianką. W tym roku ranking frekwencji prowadzić będą pani Joanna Sykulska, pani Wioletta Wachecka i pani Anna Bednarek.

Wszystkim klasom życzymy powodzenia!

Poniższe tabele przedstawiają  ranking frekwencji za miesiąc wrzesień.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl