Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2758722

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Grzegorz Pakuła
Ukończył  szkołę w roku szkolnym  1995/1996 w zawodzie    tapicer

Obecnie  :  prowadzi z sukcesami własny zakład tapicerski w Ligocie Oleskiej


Wspomina swoją szkołę :  „Wspominam jako pozytywnie spędzony czas, aż nie chce się wierzyć, że minęło już 20 lat. Patrząc na dyrektora Chwałka wydaje mi się, że czas się zatrzymał. W tamtych latach na pierwszym roku miałem trzy dni nauki w szkole i trzy dni praktyki, w drugim roku – dwa dni nauki, cztery dni praktyki. W trzeciej klasie była już tylko praktyka. Bardzo dużo czasu było więc poświęcone na naukę zawodu, wydawało i się, że za dużo. Nawet mnie to irytowało. Dziś prowadząc dziesiąty rok swoją działalność mogę śmiało powiedzieć, że nie był to czas zmarnowany i podziękować niestety nie żyjącemu już majstrowi p. Huciowi za przekazanie umiejętności tapicerskich.

Pozdrawiam całe grono pedagogiczne.

 

 
 
Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl