Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2764089

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl Jarosław KiełbusUkończył szkołę w roku szkolnym  1991/1992 w zawodzie dekarz. Obecnie:  prowadzi swoją działalność gospodarczą - Firmę "Dachbud" w Oleśnie w swoim wyuczonym zawodzie. Zatrudnia 5 pracowników i 2 uczniów, którzy są uczniami ZSZ w Oleśnie.


Wspomina swoją szkołę :  „Bardzo pozytywnie. Były to ostatnie lata wolności. Dzięki temu, że macie tyle kierunków zawodowych, każdy może kształcić się     w swoim wymarzonym zawodzie. Po skończonej szkole zdobyłem dyplom czeladniczy, po kolejnych 3 latach dyplom mistrza w zawodzie dekarz – blacharz. Daje mi to możliwość szkolenia uczniów oraz zapewnienia dobrej pracy pracownikom. Od 4 lat jestem w komisji egzaminacyjnej w Izbie Rzemieślniczej w Opolu”.

 

 


 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl