Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2764070

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl


ks. Krzysztof Dziubek
Ukończył szkołę w roku szkolnym 1983/1984 w zawodzie    mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie:  pełni posługę proboszcza w parafii pw. Św. Mikołaja w Kędzierzynie - Koźlu.


Wspomina swoją szkołę :  „Wspomnienia szkolne, a jest ich wiele, były naprawdę bardzo dobrym czasem, o wielu niezapomnianych przeżyciach. Bardzo mocna chcę podziękować wszystkim moim nauczycielom, a szczególnie naszej pani wychowawczyni Hildegardzie Jendrzej, za wielki wkład w „polubieniu” matematyki. Moim kolegom i koleżankom z ławy szkolnej również dziękuję za  wspaniałe 4 lata szkolnego życia. Gdyby ktoś ze znajomych chciał nawiązać ze mną kontakt, proszę pisać pod adres e – mailowy  dziukrzy@wp.pl. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i za wszystko dziękuję”.

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl