Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2764093

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Od wydawcy

To pierwsze tego typu  internetowe wydanie w historii naszej szkoły.  Absolwentka naszej szkoły Sabina Kaska jest świetnym przykładem na to, że można godzić własne pasje i zainteresowania z obowiązkami szkolnymi. Jest to forma promocji talentu  młodej poetki, ale również  rodzaj inspiracji dla innych uczniów, aby poszukiwali własnych zainteresowań i z równie wielkim zaangażowaniem je realizowali. Mamy nadzieję, że to wydanie wierszy dostarczy czytelnikom wielu wzruszeń i zainspiruje  ich do własnych refleksji i przemyśleń.

Serdecznie zapraszamy do lektury.

Beata Szymczak, Joanna Krawczyk

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl