Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2767561

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl
Klaudia Dudek (Bomba)


 

Ukończyła szkołę w roku szkolnym  1995/1996 w zawodzie  sprzedawca – technik handlowiec. Obecnie   prowadzi sklep kosmetyczny „GLAMOUR” w Oleśnie.


Wspomina swoją szkołę :  „ Najbardziej wspominam swoich znajomych z tych   6 lat, które spędziłam w tej szkole – najpierw 3 lata w szkole zasadniczej, a następnie 3 lata w technikum. Nauka wciągnęła mnie do tego stopnia, że następnie ukończyłam studia o profilu ekonomicznym. Niektórych znajomych    z tej szkoły pamiętam jeszcze ze szkoły podstawowej. Bardzo miło wspominam wszystkich nauczycieli, którzy obecnie niejednokrotnie odwiedzają mnie – jako klienci – w moim sklepie.

Tą szkołę skończyłam już dawno ale to tak jakby to było wczoraj. Miło wspominam żakinady uczniowskie. Myślę, że szkoła którą ukończyłam     w Oleśnie przydała mi się, ukierunkowała mnie do tego co obecnie robię. Wszystkim polecam tę szkołę, która była przyjazna i gwarantuje dobrą pracę."

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl