Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2761401

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.plBartłomiej Kubik


Ukończył szkołę w roku szkolnym 2005/2006 w zawodzie technik elektronik. Obecnie prowadzi własną agencję reklamową „Visual Brand Kubik” w Oleśnie.


Wspominam swoją szkołę: „ Czas spędzony w szkole wspominam bardzo miło i często wracam myślami do tego okresu. ZSZ w Oleśnie ma swój własny klimat, nastrój, historię i tradycję. Spędziłem tutaj cztery lata, nie będąc już dzieciakiem a wkraczając w dorosłe życie. Nie żałuję chwili, w której wybrałem tą szkołę. Nie bez wątpienia wpływ na to miała przyjazna atmosfera tworzona nie tylko przez nas uczniów, ale przede wszystkim przez nauczycieli. Dzięki temu chwile spędzone w szkole stały się przyjemniejsze, a trud zdobywania wiedzy łatwiejszy. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że ZSZ to nie tylko placówka dydaktyczna, ale co sam zauważyłem – pracownia rozwoju osobistego. Dzięki niej doskonale mogłem przygotować się do prowadzenia działalności gospodarczej, którą rozpocząłem w 2 miesiącu po ukończeniu szkoły, jak również do nauki na studiach wyższych, opanowując podstawy wiedzy z różnych przedmiotów.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl