Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Biblioteka

Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2759387

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości Manfred SzropaAbsolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1978, ukończył szkołę w zawodzie malarz budowlany, obecnie właściciel Zakładu Malarsko - Tapeciarskiego i Remontowo-Budowlanego w Łowoszowie oraz Członek Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Oleśnie.

"Jako absolwent Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas w klasie wielozawodowej.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie wykazał się fachową kadrą pedagogiczną oraz ciekawą organizacją zajęć w formie teoretycznej, dzięki czemu zdobytą wiedzę i kompetencje, które z powodzeniem wykorzystuję w swoim życiu zawodowym. Dziś wiem, że uzyskany warsztat teoretyczny – już w trakcie edukacji szkolnej - otwierał horyzonty w świecie pracy zawodowej oraz dawał podstawy do osiągania sukcesów na ścieżce biznesowej. Nabyte umiejętności ułatwiły start – wejście na rynek pracy - a także spojrzenie na całość branży zawodowej. Zdobyte doświadczenie zawodowe procentuje w prowadzeniu mojej własnej firmy budowlanej, w której zatrudniam ponad 25 uczniów.

Czas spędzony w progach ZSZ w Oleśnie był doskonałą formą inwestycji w rozwój mojej osobowości i kariery zawodowej.

Z przyjemnością rekomenduję Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie jako doskonałą formę edukacji przy wyborze szkolnictwa ponadgimnazjalnego".


Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl