Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 20 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2742567

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Adrian Matusek


Adrian Matusek


Ukończył szkołę w roku szkolnym 2001/2002  ( najpierw w roku szkolnym 1998/99 ukończył Zasadniczą Szkołę Zawodową w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych) , a w roku szkolnym 2001/2002 Technikum Zawodowe w zawodzie technik mechanik.

Obecnie: prowadzi z sukcesami zakład samochodowy „Matusek Auto – Service Adrian Matusek”  w Świerczu k/Olesna.

Wspomina swoją szkołę :  „Ogólnie szkołę wspominam bardzo dobrze. Najpierw przez     3 lata uczęszczałem do szkoły zawodowej, a potem przez 3 lata do technikum wieczorowego, gdzie dobrze pilnował nas nasz opiekun p. Jan Kania. W „zawodówce” moim wychowawcą był p. Stanisław Dudek, a w technikum p. Paweł Miozga, z którym mam częsty kontakt do dnia dzisiejszego.

W moim zakładzie wykonujemy głównie mechanikę i elektrotechnikę. Obecnie (jest marzec 2017r.) jestem już szczęśliwym mężem – związałem się z absolwentką tej samej , mojej szkoły Beatą – i ojcem dwóch córek. Wspominam, że w technikum były 2 grupy : samochodowa i stolarska, ale były to dwie bardzo zgrane grupy.

 

 

 
Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl