Plan zajęć  Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

Klasa 2LO                    semestr IV

Opiekun: B. Szymczak

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

I

03.03. 2017 piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

1

B. Szymczak

19

2

16.05 – 16.50

Język polski

2

B. Szymczak

19

3

17.00 – 17.45

Język polski

3

B. Szymczak

19

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

1

O. Gruca

20

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

2

O. Gruca

20

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

3

O. Gruca

20

04.03. 2017

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

1

J. Sykulska

2

2

8.45 – 9.30

Matematyka

2

J. Sykulska

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

3

J. Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

1

M.  Zug

28

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

2

M.  Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

3

M.  Zug

28

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

4

O. Gruca

20

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

5

O. Gruca

20

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

6

O. Gruca

20

10

15.25 – 16.10

Język niemiecki (p+r)

7

O. Gruca

20

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

II

17.03. 2017 piątek

1

15.20 – 16.05

Matematyka

4

J. Sykulska

2

2

16.05 – 16.50

Matematyka

5

J. Sykulska

2

3

17.00 – 17.45

Matematyka

6

J. Sykulska

2

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

4

M.  Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

5

M.  Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

6

M.  Zug

28

18.03. 2017

sobota

1

8.00 – 8.45

Język polski

4

B. Szymczak

19

2

8.45 – 9.30

Język polski

5

B. Szymczak

19

3

9.40 – 10.25

Język polski

6

B. Szymczak

19

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

8

O. Gruca

20

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

9

O. Gruca

20

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

10

O. Gruca

20

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

7

M.  Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

8

M.  Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

9

M.  Zug

28

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

III

23.03. 2017 piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

11

O. Gruca

20

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

12

O. Gruca

20

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

13

O. Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Język polski

7

B. Szymczak

19

5

18.40 – 19.25

Język polski

8

B. Szymczak

19

6

19.25 – 20.10

Język polski

9

B. Szymczak

19

24.03. 2017

 sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki (p+r)

14

O. Gruca

20

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki (p+r)

15

O. Gruca

20

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki (p+r)

16

O. Gruca

20

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

10

M.  Zug

28

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

11

M.  Zug

28

6

12.05 – 12.50

Matematyka

7

J. Sykulska

2

7

13.00 – 13.45

Matematyka

8

J. Sykulska

2

8

13.45 – 14.30

Matematyka

9

J. Sykulska

2

9

14.40 – 15.25

Matematyka

10

J. Sykulska

2

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

IV

31.03. 2017 piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

17

O. Gruca

20

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

18

O. Gruca

20

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

19

O. Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

20

O. Gruca

20

5

18.40 – 19.25

Matematyka

11

J. Sykulska

2

6

19.25 – 20.10

Matematyka

12

J. Sykulska

2

01.04. 2017

 sobota

1

8.00 – 8.45

Geografia (r)

12

M.  Zug

28

2

8.45 – 9.30

Geografia (r)

13

M.  Zug

28

3

9.40 – 10.25

Geografia (r)

14

M.  Zug

28

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

21

O. Gruca

20

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

22

O. Gruca

20

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

23

O. Gruca

20

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

24

O. Gruca

20

8

13.45 – 14.30

Język polski

10

B. Szymczak

19

9

14.40 – 15.25

Język polski

11

B. Szymczak

19

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

V

07.04. 2017 piątek

1

15.20 – 16.05

Geografia (r)

15

M.  Zug

28

2

16.05 – 16.50

Geografia (r)

16

M.  Zug

28

3

17.00 – 17.45

Geografia (r)

17

M.  Zug

28

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

25

O. Gruca

20

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

26

O. Gruca

20

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

27

O. Gruca

20

08.04. 2017

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

13

J. Sykulska

2

2

8.45 – 9.30

Matematyka

14

J. Sykulska

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

15

J. Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

28

O. Gruca

20

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

29

O. Gruca

20

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

30

O. Gruca

20

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

31

O. Gruca

20

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

18

M.  Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

19

M.  Zug

28

10

15.25 – 16.10

Geografia (r)

20

M.  Zug

28

Z

Data

Nr kons.

 

 

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VI

21.04. 2017 piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

12

B. Szymczak

19

2

16.05 – 16.50

Język polski

13

B. Szymczak

19

3

17.00 – 17.45

Język polski

14

B. Szymczak

19

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

21

M.  Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

22

M.  Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

23

M.  Zug

28

22.04. 2017

sobota

1

8.00 – 8.45

Język niemiecki (p+r)

32

O. Gruca

20

2

8.45 – 9.30

Język niemiecki (p+r)

33

O. Gruca

20

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki (p+r)

34

O. Gruca

20

4

10.25 – 11.10

Język niemiecki (p+r)

35

O. Gruca

20

5

11.20 – 12.05

Matematyka

16

J. Sykulska

2

6

12.05 – 12.50

Matematyka

17

J. Sykulska

2

7

13.00 – 13.45

Geografia (r)

24

M.  Zug

28

8

13.45 – 14.30

Geografia (r)

25

M.  Zug

28

9

14.40 – 15.25

Geografia (r)

26

M.  Zug

28

10

15.25 – 16.10

Geografia (r)

27

M.  Zug

28

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VII

12.05. 2017 piątek

1

15.20 – 16.05

Matematyka

18

J. Sykulska

2

2

16.05 – 16.50

Matematyka

19

J. Sykulska

2

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

36

O. Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

37

O. Gruca

20

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

38

O. Gruca

20

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

39

O. Gruca

20

13.05. 2017

sobota

1

8.00 – 8.45

Język polski

15

B. Szymczak

19

2

8.45 – 9.30

Język polski

16

B. Szymczak

19

3

9.40 – 10.25

Język polski

17

B. Szymczak

19

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

28

M.  Zug

28

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

29

M.  Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

30

M.  Zug

28

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

40

O. Gruca

20

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

41

O. Gruca

20

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

42

O. Gruca

20

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

VIII

19.05. 2017 piątek

1

15.20 – 16.05

Język niemiecki (p+r)

43

O. Gruca

20

2

16.05 – 16.50

Język niemiecki (p+r)

44

O. Gruca

20

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

45

O. Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Geografia (r)

31

M.  Zug

28

5

18.40 – 19.25

Geografia (r)

32

M.  Zug

28

6

19.25 – 20.10

Geografia (r)

33

M.  Zug

28

20.05. 2017 sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

20

J. Sykulska

2

2

8.45 – 9.30

Matematyka

21

J. Sykulska

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

22

J. Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Matematyka

23

J. Sykulska

2

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

46

O. Gruca

20

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

47

O. Gruca

20

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

48

O. Gruca

20

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

49

O. Gruca

20

9

14.40 – 15.25

 

 

 

 

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

IX

26.05. 2017 piątek

1

15.20 – 16.05

Matematyka

24

J. Sykulska

2

2

16.05 – 16.50

Matematyka

25

J. Sykulska

2

3

17.00 – 17.45

Matematyka

26

J. Sykulska

2

4

17.45 – 18.30

Język polski

18

B. Szymczak

19

5

18.40 – 19.25

Język polski

19

B. Szymczak

19

6

19.25 – 20.10

Język polski

20

B. Szymczak

19

27.05. 2017

sobota

1

8.00 – 8.45

Geografia (r)

34

M.  Zug

28

2

8.45 – 9.30

Geografia (r)

35

M.  Zug

28

3

9.40 – 10.25

Geografia (r)

36

M.  Zug

28

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

37

M.  Zug

28

5

11.20 – 12.05

Język niemiecki (p+r)

50

O. Gruca

20

6

12.05 – 12.50

Język niemiecki (p+r)

51

O. Gruca

20

7

13.00 – 13.45

Język niemiecki (p+r)

52

O. Gruca

20

8

13.45 – 14.30

Język niemiecki (p+r)

53

O. Gruca

20

9

14.40 – 15.25

Język niemiecki (p+r)

54

O. Gruca

20

10

15.25 – 16.10

 

 

 

 

Z

Data

Nr kons.

Godzina

Przedmiot

Nr kolejny zajęć

Prowadzący

Sala

X

02.06. 2017 piątek

1

15.20 – 16.05

Język polski

21

B. Szymczak

19

2

16.05 – 16.50

Język polski

22

B. Szymczak

19

3

17.00 – 17.45

Język niemiecki (p+r)

55

O. Gruca

20

4

17.45 – 18.30

Język niemiecki (p+r)

56

O. Gruca

20

5

18.40 – 19.25

Język niemiecki (p+r)

57

O. Gruca

20

6

19.25 – 20.10

Język niemiecki (p+r)

58

O. Gruca

20

03.06. 2017

sobota

1

8.00 – 8.45

Matematyka

27

J. Sykulska

2

2

8.45 – 9.30

Matematyka

28

J. Sykulska

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

29

J. Sykulska

2

4

10.25 – 11.10

Geografia (r)

38

M.  Zug

28

5

11.20 – 12.05

Geografia (r)

39

M.  Zug

28

6

12.05 – 12.50

Geografia (r)

40

M.  Zug

28

7

13.00 – 13.45

Język polski

23

B. Szymczak

19

8

13.45 – 14.30

Język polski

24

B. Szymczak

19

9

14.40 – 15.25

Język polski

25

B. Szymczak

19

10

15.25 – 16.10